KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7107269
nr 710 7269
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, 3 st, Hans Arnold (1925-2010), (1 signerad), oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 18:15:18
150 kr
500 kr
1.100 kr
600 kr
700 kr
800 kr
6
1.100 kr
6
1.200 kr
7
1.500 kr
6
1.500 kr
6
1.600 kr
7
6
1.800 kr
6
2.000 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold